S energií v těle, se sluncem v duši...

Sokolský příbecní tábor je tu!

Každý den, počínaje pondělím 12. 8. 2019, se sejdeme mezi 8:00 - 9:00 v SOKOLOVNĚ V DOBROMĚŘICÍCH.
Konec programu v cca 17:00 tamtéž.

S sebou: lahev na pití, lehká dopolední svačinka, batoh, čepice, pevné boty, sportovní oblečení,
Co můžete po celý týden nechat v sokolovně: přezůvky do tělocvičny, plavky, ručník,
Obědy zajištěny v KD v Dobroměřicích. Pitný režim a svačiny v sokolovně.

Program:
Od pondělí do pátku čeká děti řada tradičních i netradičních her. Sportovat budeme v sokolovně i v blízkém okolí. Sportování doplníme vodními hrátky, návštěvou zvířat v minizoo, tvořením a celodenním výletem za překvapením.
Ze čtvrtka na pátek můžou děti v sokolovně přespat, tzn. přivedete je ve čtvrtek ráno a vyzvednete v pátek odpoledne.
Večeře i noční program zajištěn. Na spaní stačí přinést spacák, polštářek, pyžamo a hygienické potřeby.

V případě dotazů neváhejte napsat.

Pěkné letní dny přeje Káťa Srbová a spol.

SOKOLSKÝ PŘÍOBECNÍ TÁBOR

T. J. Sokol Dobroměřice pořádá devátý ročník SOKOLSKÉHO PŘÍOBECNÍHO TÁBORA, tentokrát s podtitulem: SPORTUJEME PRO RADOST.

Tábor se koná od 12. do 16. srpna 2019 v dobroměřické sokolovně.

Každý den budeme začínat mezi 8-9 hodinou sportováním v tělocvičně. Dále nás čekají hry a sportování, procházky po okolí a jeden celodenní výlet. Končit budeme vždy v 17 hodin, ze čtvrtka na pátek pak pro odvážlivce plánujeme nocování v sokolovně.

Cena: členové sokola 1000,- Kč

(přihlášky do Sokola s členským příspěvkem 200,-Kč/rok můžete předat s přihláškou).

ostatní 1500,- Kč

V ceně je zahrnut oběd, odpolední svačina, pitný režim, celodenní výlet i odměny za soutěže.

Úhradu za tábor proveďte do 31. 5. 2019 osobně u Káti Srbové, nebo bankovním převodem na účet č. 1020511339/0800. Jako variabilní symbol uveďte datum narození dítěte ve tvaru „ddmmrrrr“, do poznámky připište jméno a příjmení dítěte.

Přihlášku můžete zasílat na: srbova.k@seznam.cz

PŘIHLÁŠKA PRO 2. TURNUS KE STAŽENÍ ZDE:

2. turnus.docx (26775)